fbpx
Close

Gregor Arbet BC Kalev/Cramo meeskonnas uuel hooajal ei jätka

-BC Kalev/Cramo | Foto: Siim Semiskar

-BC Kalev/Cramo | Foto: Siim Semiskar

Kogenud BC Kalev/Cramo mängumees Gregor Arbet teatas neljapäeva õhtul Instagrami vahendusel, et ei jätka uuel hooajal BC Kalev/Cramo särgis. Oma täpsema tuleviku kohta ta veel saladuskatet ei avanud, kuid lubas korvpalliga seotuks jääda.

“Olen teinud isiklikult väga raske otsuse mitte liituda uuest hooajast BC Kalev/Cramo meeskonnaga. Tahan südamest tänada kõiki fänne, sponsoreid, klubikaaslaseid, treenereid ja juhtkonda aastatepikkuse hea koostöö, toetuse, usalduse ja meeldejäävate hetkede eest! Soovin oma endisele koduklubile edaspidiseks palju edu ja õnnestumisi võitude näol. Olen vastu võtnud uued põnevad väljakutsed ja kindlasti ei lahku ma veel ka korvpallist,” kirjutas Arbet sotsiaalmeedias.

35-aastane ja 196 cm pikkune tagamängija/väike äär alustas meistriliigas karjääri juba 2000. aastal Ehitustööriist/Kalevi tiimis. Arbet mängis kahel hooajal ka välismaal, kui 2004/05 oli Saksamaal Würzburgis ja 2013/14 Kreeka tiimides Kavala ja Rethymno.

Aastatel 2006-13 ja 2014-18 pallis ta BC Kalev/Cramo ridades ning tuli sel ajal ka koguni seitmsel aastal Eesti meistriks. Lisaks on mehel ka tiitel kapis aastast 2003 Tallinna Kaleviga.

Eelmisel hooajal oli Arbetil probleeme traumadega ning Alexela korvpalli meistriliigas kogunes 25 mänguga keskmiselt 16,7 minutit, 5 punkti ja 1,7 lauapalli.

“The choices you make in life, make you.” Thank you Kalev/ Cramo family!

A post shared by gregorarbet (@arbetg) on

scroll to top