fbpx
Close

Heiko Rannula: paberil sain, mis tahtsin, aga kõik pannakse platsil paika

-Heiko Rannula | Foto: Kuvatõmmis

Pärnu Sadama korvpallimeeskond alustab uut korvpallihooaega sel reedel, kui esimeses ametlikus mängus kohtutakse Rae spordikeskuses karika 1/8-finaalseeria avakohtumises Rae Koss/Hansaviimistlusega. Pärnakate peatreener Heiko Rannula toonitas klubi Facebooki lehe vahendusel, et on tänavuse hooaja koosseisuga väga rahul.

“Tänane olukord on igapidi raske, mugavusest siin juttu pole. Aga meeskonna komplekteerituse koha pealt võin julgelt öelda, et need, keda me oma võimaluste juures saime, nendega olen rahul. Meil on palju mängijaid, kes aasta jooksul saavad paremaks,” sõnas Rannula küsimuse peale, kas tänavuse hooaja tiimiga on hooaega mugavam alustada kui varasemalt.

Viimasena liitus Pärnuga värskelt ka Eesti koondises debüüdi teinud 23-aastane Robert Valge, kes täitis klubis veel tühjana olnud “number kahe” koha. “Igal juhul on ta selline mängija, kes meil puudu oli. Ma ei ütle, et meil teisi variante sellel positsioonil poleks. Aga ta on kindlasti väga suureks abiks. Ta on varem ka Pärnus mänginud ning fännide jaoks hea lisandus ning teab juba ka minu käekirja piisavalt hästi.”

Kui raske oli Covid-19 olukorda arvestades välismängijatega lepinguni jõuda? “Selles mõttes oli isegi kerge, et läksime seda teed, et võtame mehi vaid lähiriikidest, et ei tekiks piiranguid ja reisitõkkeid. Läti poisid meile eelmisest aastast sobisid ja nendega läks lihtsalt. Edon (Maxhuni) sain tänu väikestele tutvustele Soome poole peale. Ma olen rahul. Kuigi kõik pannakse platsil paika, siis paberi peal ma sain kõik, mis tahtsin.”

Konkurentide kohta Rannula midagi põhjapanevat veel öelda ei tahtnud: “Natuke vara on veel. Loomulikult on enam-vähem pilt silme ees, kes kus mängivad. On palju võõrleegionäre, kellest suurt midagi ei tea. Suures pildis on need meeskonnad samad – 2. kuni 6. koht on alati tasavägine.”

Kas Pärnu on komplekteerinud oma aegade tugevaima meeskonna? “Seda peame ikkagi platsil näitama. Alati oleneb ka vastastest. Aga mina julgen öelda küll, et kas just tugeva, aga täpselt sellist tüüpi mängijatega, kes mulle sobivad ja keda ma juba tean. Ütlen uuesti: ma olen rahul,” muigas Rannula lõpetuseks.

scroll to top