fbpx
Close

Hooaja parima esituse teinud Tallinn Bobcatsi liider oli lähedal liiga kõigi aegade punktirekordile!

-Christian Tchabeth Kammi | Foto: Siim Semiskar

-Christian Tchabeth Kammi | Foto: Siim Semiskar

Optibet Rahvaliiga Põhja regiooni Weekend sarja madalamas divisjonis nähti pühapäeval üht ajaloolist sooritust, kui tänavu seni veel võiduta jätkava Tallinn Bobcatsi liider läks nii kuumaks, et viskas ennast liiga kõigi aegade punktiedetabelisse.

Kokku peeti Spalding divisjoni madalamas ehk D-vahegrupis nädalavahetuse jooksul koguni viis kohtumist ning mitmed tiimid käisid väljakul järjestikustel päevadel. Ka Tallinn Bobcats pidas kaks mängu, kui laupäeval jäädi küll 30:70 alla West Tallinnale, kuid pühapäeval anti vägev lahing BC Connectionile. Lõpuks õnnestus Connectionil küll 79:72 võit võtta, kuigi mängu käigus oldi pidevalt tagaajaja rollis.

Lahing oli koguni nii vägev, et teise veerandi 32:10 võitnud ja kolmanda omakorda 9:26 tappa saanud Bocatsi parimana viskas Christian Tchabeth Kammi koguni 39 punkti, mis viib ta liiga kõigi aegade edetabelis Mairo Kanteri ja Herki Rankiga jagama viiendat kohta. Seejuures oleks võinud Kammi kirjutada ennast ajalukku tabelis palju kõrgemal kohal, kui vaid vabavisked oleks kukkunud normaalse protsendiga. Selles kohtumises tabas mees joonelt kõigest 6/17 ehk 35%.

West Tallinnale oli möödunud nädalavahetus ülimalt edukalt, kui lisaks laupäevale suurele võidule saadi pühapäeval 66:53 jagu ka Coop/Mefabist. Martin Juksar viskas võitjate poolel 21 punkti ja Morgen Pärnsalu lisas 17 silma. Kaotajate edukaim oli viis kolmest sopsanud Taavi Aava 23 punktiga, Andrus Moor lisas 10 silma.

Vägevaid individuaalseid sooritusi nägi ka paaris C-vahegrupi kohtumises, kus tabeliliider Morsad alistas 89:66 MGT Teami, Eelviimased/VideoCV.io oli 78:62 üle N.G.T meeskonnast ja Wildix/Esecom võitis 73:65 Keskturu Kossuklubi. MGT Teami kaotusmängus viskasid vennad-Šerstnjovid kahepeale koguni 53 punkti, kui Vitali paugutas 33 ja Roman 20 silma. Morskade särgis vastas Riko Roosnurm 27 punktiga. Eelviimaste võidumängus nägi samuti üht dünaamolist duot, kui frederik Ross ja Tiho Usar kombineerisid kahepeale 51 silma – Ross 26 ja Usar 25.

Spalding divisjoni C-vahegrupi TULEMUSED ja LIIGATABEL ning D-vahegrupi TULEMUSED ja LIIGATABEL.

Optibet Rahvaliiga Põhja regioon koosneb hooajal 2019/20 Weekend ja Regular sarjadest. Weekendi näol on tegemist mugavusformaadiga, kus mängud toimuvad nädalavahetuseti TTÜ spordihoones ning meeskondadel on kogu mängudeks vajalik ära korraldatud. Regular sarjas korraldavad võistkonnad oma kodumänge ise. Mõlemad sarjad on veel omakorda jagatud kaheks tugevusgrupiks ehk I ja II divisjoniks.


Rahvaliiga nimitoetajaks on teist hooaega järjest Optibet, ametlikuks joogipartneriks A Le Coq, varustuspartneriks FIFAA (läbi Spaldingu kaubamärgi) ning auhinnalauda on lubanud täita Kuulsaal, Fit 360, Mediq24.ee, Maremark ja Tarbatu Tervisepark.

Tarbatu Tervisepargi näol on tegemist ka Optibet Rahvaliiga ametliku tervisepartneriga, kus kõigil liigas mängivatel palluritel on läbi hooaja kõik teenused (k.a. spordimassaaž) 20% odavamad! Kui juba enne hooaega on vaja oma muredele lahendust leida, siis tasub Tarbatu Tervisepargiga ühendust võtta meiliaadressil nele@tervisepark.ee või broneerida aeg nende veebilehel.

Optibet Rahvaliiga kohta saab lisainfot ja küsimused võib esitada meiliaadressil info@rahvaliiga.ee.

scroll to top