Hoogsalt alustanud TTÜ pidi kontrollmängus Tallinna Kalev/TLÜ paremust tunnistama

-Bamba Fall | Foto: Siim Semiskar

Algaval hooajal Eesti-Läti ühisliigas osalevad Tallinna Kalev/TLÜ ja TTÜ korvpallimeeskond pidasid täna omavahel kontrollkohtumise, millest võitjana väljus Tallinna Kalev skooriga 85:74.

TTÜ alustas kohtumist paremini ja võitis avaveerandi 22:9, kuid poolajaks leiti end 35:37 kaotusseisust. Kalev suurendas kolmandal veerandajal eduseisu 12 silmale ja viimane neljandik kuulus TTÜ-le 24:23, mis tähendas kokkuvõttes Kalevil 11-punktilist võitu.

Võttes aluseks Tallinna Kalev/TLÜ Facebooki lehel üleval olevat veidi puuduliku kvaliteediga protokolli fotot, siis võitjate poolelt viskas Bamba Fall 17 punkti, Taylor Stafford ja Leemet Loik tõid võrdselt 13 silma. Damarcus Harrison lisas 12, Karl-Johan Lips 10, Janar Talts 8 ja Ron Arnar Pehka ning Kaido Saks kumbki 6 silma. Nimekirja olid üles antud veel Mario Paiste, Silver Jurno ja Jordan Kivi.

TTÜ eest tõi Levi Martin Giese 13 ja Gregor Arbet 12 punkti. Reni Alvin Kuimet lisas 8, Sten Olmre, Sander Viilup ning Norman Käbin võrdselt 7 silma. Oliver Metsalu viskas 6 ja Ivalo Pajumets 2 punkti. Uute meestena tegid TTÜ poolelt kaasa klubi süsteemi kuuluvad Eric Schmalz, Joonas Šein ja Arthur-Herman Entsik, kelle nimele jäi vastavalt 4, 2 ja 6 silma. Üles oli antud veel ka Levan Maskhulia.