fbpx
Close

INTERVJUU | TalTech/Optibeti kokk Oliver Metsalu: kui keegi kaitses muna mängib, siis näevad teised neli ka lollid välja

-Oliver Metsalu | Foto: Marko Riis / TalTech/Optibet

Kõva võitleja Oliver Metsalu (196 cm, 90 kg) mängib olulist rolli TalTech/Optibeti selle hooaja heas minekus. Nii mõnigi paberil kõvem vastane on juba selili pandud. Play-off’i kursil liikuva meeskonna edusse on Metsalu panustanud keskmiselt 31,5 minutiga 13,3 punkti, 4,2 lauapalli, 1,4 vaheltlõiget ja 2,6 korvisöötu mängus ja seda kõike veel häiriva vigastuse kiuste.  

Metsalu on igale treenerile väga vajalik mängumees. Ta teeb kohusetundlikult just seda, mida kokku lepitakse ning on hea meelega nõus ka musta tööd rabama. Talle meeldib vastaseid jõuga nügides tasakaalust välja viia, kiire kehapööre teha ning siis vasaku käega kaks punkti juurde tõsta. See liigutus töötab peaaegu iga kord. Ühes elemendis on Metsalu sel hooajal aga järele andnud. Kolmeseid viskab poole väiksema protsendiga kui eelnevatel hooaegadel (praegu 16,4%, intervjuu tegemise hetkel ainult 14% – toim.).

Korvpall24.ee portaal käis mehe tegemisi vaatamas kodumängus BK Ogre vastu. Metsalu rääkis lähemalt painavast vigastusest, jagas kiitusi nimekale treenerile ning rääkis, mis teda lisaks korvpallile veel huvitab. Loomulikult tulid jutuks ka selle aasta komeetide Kasper Suuroru ja Taavi Jurkatamme tegemised.

scroll to top