fbpx
Close

HULL MÄNG! Optibet Rahvaliigas tehti ühes mängus punktirekord ja vabavisete tippmark!

-Kuldar Häätarõ ja Frederik Ross | Foto: Siim Semiskar

-Kuldar Häätarõ ja Frederik Ross | Foto: Siim Semiskar

Optibet Rahvaliiga Põhja regiooni Regular sarjas peeti teisipäeval hullumeelne kohtumine, kus Rahvaliiga kõigi aegade skooriedetabel sai uue liidri! Ja mitte ainult – vastaspoole liidermängija viskas ennast samuti tabelis viie parema hulka ja tõusis liidriks vabavisete edetabelis.

Regular sarja II divisjonis tabeli keskmiste kohtade eest võitlev Paldiski KK/Willenbrock (8-8) oli võõrsil 94:83 (17:22, 24:16, 30:19, 23:26) üle Cumulus Consultingust (2-13). Paldiski tiimi liider Kuldar Häätarõ tabas koguni 9 kolmepunktiviset ja kogus 51 punkti! Siim Anton ja Madis Luuken toetasid võitjate poolel kumbki 10 silmaga.

Kaotajate särgis tegi liiga ajalugu Frederik Ross, kes tabas neli kolmest ja kogus 40 silma. Seejuures tabas TalTechi meistriliigameeskonna füsioterapeut Ross vabaviskeid koguni 18/18 ja tõusis selles arvestuses Optibet Rahvaliiga kõigi aegade parimaks. Robert Põldre toetas 12 punktiga.

TULEMUSED ja LIIGATABEL

Optibet Rahvaliiga Põhja regioon koosneb hooajal 2019/20 Weekend ja Regular sarjadest. Weekendi näol on tegemist mugavusformaadiga, kus mängud toimuvad nädalavahetuseti TTÜ spordihoones ning meeskondadel on kogu mängudeks vajalik ära korraldatud. Regular sarjas korraldavad võistkonnad oma kodumänge ise. Mõlemad sarjad on veel omakorda jagatud kaheks tugevusgrupiks ehk I ja II divisjoniks.


Rahvaliiga nimitoetajaks on teist hooaega järjest Optibet, ametlikuks joogipartneriks A Le Coq, varustuspartneriks FIFAA (läbi Spaldingu kaubamärgi) ning auhinnalauda on lubanud täita Kuulsaal, Fit 360, Mediq24.ee, Maremark ja Tarbatu Tervisepark.

Tarbatu Tervisepargi näol on tegemist ka Optibet Rahvaliiga ametliku tervisepartneriga, kus kõigil liigas mängivatel palluritel on läbi hooaja kõik teenused (k.a. spordimassaaž) 20% odavamad! Kui juba enne hooaega on vaja oma muredele lahendust leida, siis tasub Tarbatu Tervisepargiga ühendust võtta meiliaadressil nele@tervisepark.ee või broneerida aeg nende veebilehel.

Optibet Rahvaliiga kohta saab lisainfot ja küsimused võib esitada meiliaadressil info@rahvaliiga.ee.

scroll to top