Audentese SK läheb play-offi kaotusekibedust tundmata, tiitlikaitsja Rapla teisena edasi

-Korvpallinaiskond OSK - Audentese SK | Foto: Siim Semiskar

-Korvpallinaiskond OSK – Audentese SK | Foto: Siim Semiskar

Teisipäeval peeti naiste esiliigas vahegrupi viimane kohtumine, kus Pärnu Spordikool alistas Narva PSK 67:59. Kõik naiskonnad mängisid vahegrupivastastega ühe korra läbi ning selgitati kuus paremat, kes veerandfinaali pääsesid, neist kaks esimest said otse poolfinaali.

A-grupis tegi puhta töö põhiturniiri võitja (8-0) Audentese Spordiklubi, kes võitis kõik 6 mängu ja jätkab tänavusel hooajal veel alistamatuna. Teisele kohale tuli tiitlikaitsja Rapla, kellel võitude-kaotuste suhe võrdne ehk 3-3. Korvpallinaiskond OSK sai vahegrupis kirja 2 võitu ja 4 kaotust ning grupi neljas Luunja Vald võttis 5 kaotuse kõrvale ühe võidu.

B-grupis võttis võidu põhiturniiri 5. koht Keila Korvpallikool, kelle arvele kogunes 7 võitu ja üks kaotus Narva PSK naiskonnale. Teiseks tõusis Parksepa SK/Võru, kes sai vahegrupis 5 võitu ja 3 kaotust. Võrdselt 3 võidu ja 5 kaotusega lõpetasid Pärnu Spordikool ja Narva PSK, viimasele kohale jäi BC Star, kellel kogunes 2 võitu ja 6 kaotust.

Veerandfinaalid ja poolfinaalid mängitakse kahe mängu kokkuvõttes (kodus-võõrsil). Otse poolfinaali kindlustasid endale koha Audentes ja Rapla Korvpallikool. Veerandfinaalis mängivad 3-6 ehk OSK ja Parksepa SK/Võru ning 4-5 ehk Luunja Vald ja Keila Korvpallikool.