fbpx
Close

Audentese SK näitas naiste esiliiga põhiturniiril võimu

-Audentese SK | Foto: Erakogu

-Audentese SK | Foto: Erakogu

Eesti naiste esiliigas sai Audentese SK reedel kodusaalis kindla 92:60 (21:16, 30:12, 21:13, 20:19) võidu oma lähima jälitaja Rapla Korvpallikooli üle ning võitis põhiturniiri täisedu ehk kaheksa võiduga.

Võimsa teise veerandiga edule aluse pannud Audentese kasuks viskas hiljutine naistekoondislane Jane Svilberg 22 punkti, Greeta Üprus ja Nele Laurimaa tõid võrdselt 19 silma. Trine Kasemägi panustas 12 punktiga. Rapla naiskonna kasuks viskasid Kerli Haas ja Anna Maria Tamberg mõlemad 13 punkti.

Audentese SK oli üheksa naiskonna osavõtul mängitud põhiturniiril ülivõimas, kui kõigi kaheksa kohtumise peale jäädi korvide vahega plussi 248 silmaga. Keskmiselt visati ise 90,4 punkti ja lasti endale visata 59,4 punkti.

Rapla Korvpallikool ja Korvpallinaiskond OSK lõpetasid mõlemad 6 võidu ja 2 kaotusega ning surnud ringi täiendama võib veel tõusta Luunja Vald, kellel hetkel tabelis 5 võitu ja 2 kaotust. Põhiturniiril on mängimata veel kaks kohtumist.

Edasi jagunevad naiskonnad vahegruppidesse, kui neli paremat ehk Audentes, Rapla, OSK ja Luunja Vald jätkavad ülemises grupis ja viis järgnevat tiimi alumises vahegrupis. Play-offi pääseb kuus naiskonda.

TURNIIRITABEL

scroll to top