fbpx
Close

INTERVJUU | Greeta Üpruse korralik hooaeg Portugali kõrgliigas lõppes klubi väljakukkumise ning vastandlike emotsioonidega

-Greeta Üprus | Foto: Gabriel Pinto

Tänavu Portugali meistriliigas Ferragudo naiskonnas pallinud Greeta Üpruse klubihooaeg on lõppenud. Põhiturniiril teeniti kolm võitu ja 19 kaotust ning liigatabelis tuli leppida viimase kohaga. Korvpall24.ee portaal rääkis individuaalselt häid etteasteid näidanud 30-aastase korvpalluriga äsja lõppenud hooajast, eestlanna individuaalsest mängust, liigatasemest ja Portugali eluolust. 

Eelmisel aastal Reykjaviki IR-i naiskonnas pallinud eestlane oli klubis üks liidreid, kui 27 kohtumises platsil käinud Üprus sai kirja 16,9 punkti, 8,1 lauapalli, 1,5 söötu ja 1,6 vaheltlõiget. Sel hooajal pallis 177 cm pikkune naine Portugali liigas Ferragudo võistkonnas, kus tema arvele jäi keskmiselt 34 minutiga 13,2 silma, 5,6 lauapalli ja 1,6 korvisöötu.

Intervjuus 30-aastase Üprusega tuli juttu lõppenud klubihooajast, kus tema koduklubi pidi leppima Portugali liigas viimase kohaga. Eestlane rääkis, mis tema arvates paremast tulemusest puudu jäi ja kui suur löök oli see naiskonnale. Lisaks saime teada, kuidas jäi 177 cm pikkune Üprus rahule enda hooajaga, mida ta sellest aastast õppis ja missuguse mulje jättis Portugal nii liiga kui elupaigana. Samuti rääkisime eestlanna tulevikust ja uurisime, kus teda järgmisena mängimas näeme.

scroll to top