fbpx
Close

INTERVJUU | Naiste meistriliigas 16-aastasena esile kerkinud Lisandra Vetesina sihib koondisesse ja Euroopasse

-Lisandra Vetesina | Foto: Ott Kattel/EKL

LHV Naiste korvpalli meistriliigas on tänavu häid etteasteid näitamas Rapla Korvpallikooli naiskonnas palliv Lisandra Vetesina. 16-aastane neiu teenib Eesti kõrgeimal liigatasemel Raplas rohkelt mänguaega ja on kerkinud liiga top 10 mängija hulka. Korvpall24.ee portaal rääkis Vetesinaga ja uuris, kuidas ta korvpalli juurde jõudis ning mismoodi on tal õnnestunud kerkida meistriliiga parimate naiste sekka. 

187 cm pikkune Vetesina on naiste meistriliigas intervjuu avaldamise hetkel visanud keskmiselt 26,5 minutiga 13,8 punkti, hankinud 10,3 lauapalli ja teinud ühe viskeblokeeringu. Keskmiselt kaksikduubli kirja saanud naine on punktide arvestuses liigas paremuselt üheksas, lauapallides neljas ja viskeblokeeringutes seitsmes-kaheksas. Seejuures on neiu teeninud tänavusel hooajal 44 vabaviset, mis on liiga paremuselt viies-kuues näitaja.

Intervjuus 16-aastase Vetesinaga saime teada, millal ta korvpalliga tegelema hakkas ja mis on väljakul tema peamised tugevused. Samuti rääkisime neiuga tema isiklikust statistikast, keerulisimatest vastastest ja peatreener Kaia Millingust. Muuhulgas tuli juttu ka neiu suurimatest saavutustest ning tulevikuplaanidest. Lisaks saime teada, milliseid liigasid ta ise jälgib ja kes on tema lemmik Eesti naiskorvpallur.

scroll to top