fbpx
Close

INTERVJUU | Markus Ruubel käib kõrgliigast teises liigas “hullamas”: vahe on väga suur ja rohkem on jookse-viska mängu

-Markus Ruubel | Foto: Siim Semiskar

Rapla Korvpallikooli oma kasvandik Markus Ruubel on tänavu kuulumas juba neljandat hooaega Rapla Avis Utilitase kõrgliigameeskonda, aga mees on käinud ka sel hooajal enesekindlust kogumas klubi teise liiga võistkonnas. Veebruaris tuli vaevatasuks ka Saku II liiga kuu parima mängija auhind.

20-aastane ja 188 cm pikkune Ruubel on tänavu Rapla esindustiimi eest Eesti-Läti liigas 24 kohtumisega saanud kirja keskmiselt 16,5 minutit, 5,2 punkti, 1,5 lauapalli ja 1,2 resultatiivset söötu. Näha on, et peatreener Lluis Riera on temaga arvestamas kui rotatsioonimängijaga. Ruubeli sõnul on tänavune hooaeg andnud talle kõvasti juurde, kuna hispaanlasest juhendaja nõuab meestelt väga kiire korvpalli mängimist.

Korvpall24 portaal tegi Ruubeliga pikema intervjuu märtsi keskel Jüris peetud teise liiga mängul, mis tema jaoks lõppes üleplatsimehena 24 punkti ja 8 lauapalliga. Ruubeli sõnul on kõrgliiga ja teise liiga tasemevahe ikka astronoomiline ning madalamal tasemel on aeg-ajalt hea hullamas käia just mängukindluse saamiseks.

scroll to top