fbpx
Close

Indrek Kajupank: play-offi õhinaga tuleb sädet ja võitlusvaimu ning sellega saab korvata palju asju

-Indrek Kajupank | Foto: Siim Semiskar

-Indrek Kajupank | Foto: Siim Semiskar

Eesti-Läti korvpalliliiga põhiturniiri viimases voorus langesid Rapla Avis Utilitase meeskonna jaoks kõik tulemused soodsas suunas ning meeskond tagas 7. kohaga pääsu play-offi, kus vastamisi minnakse tugeva Riia VEF-iga.

Vaatamata positiivsele hooaja lõpule, ei olnud poole hooaja peal Rapla peatreeneriks tõusnud Toomas Annuk ega kapten Indrek Kajupank kumbki lõpuni rahul.

“Ma päris täpselt hooaja alguse eesmärke ei mäletagi, aga minule seostub miinimum ikkagi final fouri jõudmisega. Ma arvan, et meil oli sügisel pigem see eesmärk,” sõnas Annuk klubi Facebooki lehele antud intervjuus.

Kajupank lisas: “Ega tagantjärgi pole muuta midagi, aga see hooaeg pole olnud kõige ilusam. Meil on asju, mida me ei saagi paremaks. Tegeleme koguaeg, aga mingid mured meil ikka jäävad. Kõige suuremad mured on kõige lihtsamad asjad üldse korvpallis.”

Annuki jaoks jäid tema peatreeneriks oldud ajast kripeldama kaks mängu. Esiteks veebruari alguses võõrsil TalTechile kaotatud kohtumine, kus raplakatel oli rivis vaid 6-7 tervet meest. Teine käest antud matš oli veebruari lõpus võõrsil Tartu Ülikoolilt saadud 76:85 kaotus.

“See oli juba ammu selge, et 4.-5. kohale me ei tõuse ja üks kolmest suurest play-offis vastu tuleb. VEF on hea, Ventspils oleks liiga kauge sõit,” kommenteeris Kajupank Rapla vastast.

Annuk paberil selgelt tugevama tiimi vastu kaotama loomulikult ei lähe: “Nagu ma olen pidevalt rõhutanud, siis me läheme absoluutselt iga mängu võitma. Oleme kahele suurele ka lähedal olnud, kui soodsad asjaolud kokku langevad – nii VEF-ile kui Kalevile. Ma loodan küll, et play-offis me ei jookse lati alt läbi.”

Kajupank usub, et neil on veel meeskonnana midagi juurde panna: “Play-offi õhinaga tuleb sädet, tahet ja võitlusvaimu kõikidesse mängijatesse juurde ning sellega saab korvata palju asju. Loodan, et ka saali tuleb veel rohkem inimesi ning kõik asjad kokku pannes tuleb ilus kevad. Pingutame need mängud, kuidas jõudu on, ja lõpetame selle hooaja ilusti ära.”

scroll to top