fbpx
Close

INTERVJUU | 36-aastasena karjääri üht paremat hooaega tegev Kaido Saks: teine noorus!

-Kaido Saks | Foto: Keila KK esindusmeeskond Facebook

Kahe hooaja vahel südasuvel oma 36. sünnipäeva tähistanud Kaido Saks siirdus pärast kahte hooaega Rakvere Tarvas tänavuseks korvpalliaastaks Paf Eesti-Läti liiga debütandi Keila KK ridadesse ning on olnud tiimi üks kindlaid liidreid. Numbritele otsa vaadates võib isegi väita, et Saks on tegemas senise kõrgliigakarjääri üht paremat hooaega.

Senise kuue kohtumisega keskmiselt 27 minutiga 11,2 punkti, 4,8 lauapalli, 1,8 resultatiivset söötu ja suurepärased 1,8 vaheltlõiget kogunud Saks andis pärast kodumängu Ogrega Korvpall24 portaalile intervjuu, kus tõi oma hea mängu põhjusena huumoriga pooleks välja selle, et tal, nagu ka ühel Eesti viimaste kümnendite parimal korvpalluril Kristjan Kanguril, on peale tulnud teine noorus.

Rääkisime Saksaga sellest, kui palju Peep Pahv teda Keilasse meelitama pidi, kes teda suvel veel oma tiimis näha tahtis, milline on Pahv peatreenerina, kuidas on Keila uue tulijana oma mängu kohe nii korralikult käima saanud, miks tal põhitöö kõrvalt kossu tehes silm endiselt nii hullult särab, kas kiirelt saadud avavõit võttis neil ka pingeid maha ning kuidas ta suhtub sellesse, et kehalise kasvatuse õpetaja Eestist peab varsti mängima kui võrdne võrdsega Eurocupi satsi Prometeyga.

scroll to top