fbpx
Close

INTERVJUU | Pikalt uut koduklubi otsinud Mailis Pokk tunnetab Euroopa naiste korvpallis keerulisi aegu

-Mailis Pokk | Foto: ChampagneBasket_actu Twitter

Eesti naiste korvpallikoondise üks liider Mailis Pokk pidi tänavu kannatama ära lausa hooaja alguse, et endale uus mängupaik leida. Kuigi viimased hooajad Saksamaal mänginud Pokki soovis senine koduklubi Keltern tagasi, otsustas 30-aastane ääremängija, et tal on vaja keskkonnavahetust.

Lõpuks pärast pikka ootamist Prantsusmaa esiliigaklubisse Champagne Basket mängima saanud Pokk andis Korvpall24 portaalile intervjuu, kus rääkis lahti kõik sündmused, mis Prantsusmaale minekule eelnesid. Kusjuures Prantsusmaale läks Pokk külla koondisekaaslasele ja sõbrannale Maaja Bratkale, kes mängib teist hooaega Reimsi linna klubis.

Uurisimegi Poki käest, kuidas sai lihtsast küllaminekust lõpuks klubiga leping, miks suve jooksul ühegi teise tiimiga kokkuleppele ei jõutud, kas ta kaalus mingil hetkel ka Eestisse mängima naasmist, milliseks ta hindab Prantsusmaa esiliiga taset, kui palju segasid teda hiljutised streigid ning kas naiste korvpall ja mängijate turg üldiselt on varasemast keerulisemas seisus.

scroll to top