fbpx
Close

INTERVJUU | Maaja Bratka armastusest läbi kannatuse, prantslaste streigilembuse omal nahal kogemisest ja prantsuse keelest

-Maaja Bratka | Foto: Siim Semiskar

Eesti naiste korvpallikoondis alustas järjekordset Euroopa meistrivõistluste valiktsüklit, kus kohtuti võõrsil Taaniga ja kodus Suurbritanniaga. Korvpall24.ee suhtles enne neid mänge kogenud koondislase Maaja Bratkaga ja uuris, mis seisus ta hetkel on ja kuidas läheb tal Prantsusmaal koduklubi juures.

Igapäevaselt toimetab 190 cm pikkune Bratka Prantsusmaal, kus ta on juba kolmandat hooaega Prantsusmaa esiliigas palliva Champagne Basketi ridades. Sel hooajal on selja taga viis kohtumist, kus eestlanna on keskmiselt 27,5 minutiga saanud kirja 8,2 punkti ja 4,2 lauapalli. Mullu jäi 31-aastase mängija arvele 30 minutiga keskmiselt 12,7 silma, 6,6 lauapalli ja 1,4 korvisöötu. Taani vastu panustas Bratka 9 punkti ja 5 lauapalliga ning Suurbritannia vastu kogus 6 silma ja 9 lauapalli.

Intervjuus räägib kogenud mängija, millises vormis ta hooaja praegusel hetkel on ning kui väga ta korvpalli armastab. Samuti puudutame Bratkaga tema klubikarjääri Prantsusmaal ja saame teada, kuidas näeb välja ühe Eesti mängija elu välismaal. Muuhulgas teeme juttu korvpalli tasemest Prantsusmaal, klubi struktuurist ja omapäradest. Lõpetuseks räägime Eesti koondisest ja noorte mängijate tasemest.

scroll to top