fbpx
Close

INTERVJUU | Allen Iversoni fännav värske tartlane Jalan McCloud: mulle meeldib skoorida!

-Jalan McCloud | Foto: Diana Jesin/Tartu Ülikool Maks & Moorits Facebook

Tartu Ülikool Maks & Mooritsa uuel ameeriklasest mängumehel Jalan McCloudil on põnev taust: ta on mänginud kahe erineva ülikooli ning kolme Euroopa klubi eest. Viimati Portugalis CAB Madeira eest mänginud 27-aastane McCloud on end hooajaeelsetes kontrollmängudes näidanud terava ründemängija ja punktitoojana.

Varem on McCloud lisaks ülikooliliigale mänginud ka Suurbritannia meistriliigas ja Saksamaa esiliigas. Oma teekonna jooksul on ta pidevalt näidanud võimsat ründetalenti nii punktide kui ka visketabavuse poolest, kuid ka kiireid käsi kaitses, olles mängu kohta tehtud 2,2 vaheltlõikega Portugali liigas kolmas. Lisaks neile oli mängumehe saagiks 30 minutiga 17 punkti, 3,5 lauapalli ja 4,7 korvisöötu, näidates väga stabiilseid sooritusi.

Pärast 21. septembril toimunud kontrollmängu Valmiera vastu andis McCloud Korvpall24 portaalile intervjuu, kus arutles oma mängustiili, Tartu linna ja meeskonna ettevalmistuse üle. Samuti sai räägitud ülikoolide ja Euroopa klubide mängustiilide erinevustest ning McCloudi vaba aja meelistegevustest.

scroll to top