fbpx
Close

INTERVJUU | Eelmise hooaja lõpus vaid trenni lõhkunud Mikk Jurkatamm: mängunälg on suur ja aina kasvab

-Hugo Toom ja Mikk Jurkatamm | Foto: Siim Semiskar

Valitsev Eesti meister ja kevadel eurosarjas nelja parema hulka jõudnud BC Kalev/Cramo tõi algavaks hooajaks Itaalia meistriliigast tagasi kodumaale Mikk Jurkatamme. Korvpall24.ee portaal uuris hiljuti 23. sünnipäeva tähistanud tagamängijalt hooajaeelsel pressiüritusel, kuidas sai teoks Kalev/Cramoga liitumine ja mis tunnetega ta uue koduklubi särgis hooajale vastu läheb.

Viimati mängis 196 cm pikkune mängumees Eesti-Läti liigas hooajal 2021/22, kui TalTechis sai ta keskmiselt 27 minutiga kirja 14,8 punkti, 4,6 lauapalli, 2,4 resultatiivset söötu ja 1,4 vaheltlõiget. Head etteasted viisid mehe poole hooaja pealt Itaalia meistriliigas palliva Treviso ridadesse. Poolteist hooaega Itaalias veetnud Jurkatamm sai mullu 27 kohtumises väljakule keskmiselt 9,4 minutiks ja tõi selle ajaga 2,6 punkti.

Küsisime 23-aastaselt tagamängijalt, kas ta loodab ka tänavu sama võimsaid numbreid näidata nagu paar aastat tagasi TalTechis. Muuhulgas rääkis Jurkatamm sellest, kui palju ta eelmisel hooajal Kalev/Cramo mänge vaadata jõudis ja millised variandid tal veel mujalt laual olid. Samuti tuleb jutuks Itaalias tekkinud mängunälg ning see, kas varasem koostöö klubis mängivate eestlastega annab Jurkatamme arvates eelise hooaja alguses toimuvatel olulistel kohtumistel.

scroll to top