fbpx
Close

INTERVJUU | Martin Dorbek oma pikaealisusest Kalev/Cramos, kapteni rollist ning sotsiaalmeedia tähtsusest mängijate ja klubi jaoks

-Martin Dorbek | Foto: BC Kalev/Cramo Facebook

Eesti esiklubi ehk BC Kalev/Cramo kapteni rolli on aastaid täitnud kogenud Martin Dorbek, kes on pikalt jäänud truuks just pealinna klubile. Korvpall24.ee portaal uuris vahetult enne ametlikku hooaja algust Dorbekult, mida tähendab ühes võistkonnas kapteni roll ja mis on teda Kalev/Cramos nii pikalt hoidnud. 

Aastate jooksul on kogenud tagamängija pallinud peamiselt Kalev/Cramo ridades, aga mänginud ka Kuremaal, Rakveres ja Raplas. Eesti meistrivõistluste kõrval on ta saanud kogemusi nii eurosarjadest kui ka VTB Ühisliigast. Eelmisel hooajal tegi 32-aastane Dorbek Eesti-Läti liigas kaasa 24 kohtumises ning sai neis keskmiselt 19,5 minutiga kirja 4,4 silma, 2,5 lauapalli ja 3,3 tulemuslikku söötu.

Küsisime mälu treenimise võtmes ka Dorbekult endalt, et mitmes hooaeg tal Kalev/Cramos algab ja kas aastaid ühes klubis mängimine on rutiiniks muutunud. Lisaks räägib kogenud tagamängija, mis on klubis tema seal oldud aja jooksul muutunud ja missugune roll on mängijatel võistkonna turundamisel. Muuhulgas hindab kogenud mängumees tänavuse hooaja meeskonda ja räägib mõnest konkreetsest mehest ka pikemalt.

scroll to top