fbpx
Close

INTERVJUU | Heiko Rannula enda rollist koondises, plaanidest Luka ja Giannise vastu ning Kalev/Cramo komplekteeritusest

-Heiko Rannula | Foto: Siim Semiskar

Eelmisel hooajal oma senisele karjäärile Pärnu Sadama peatreenerina võimsa punkti pannud Heiko Rannula jaoks on tänavune suvi ülimalt tihe aeg. BC Kalev/Cramo peatreeneritöö vastu võtnud juhendaja on ka Eesti rahvuskoondise abitreeneriks ning valmistub koos meeskonnaga septembri alguses peetavaks EM-finaalturniiriks. Septembri lõpus peab aga Kalev/Cramo olema juba väga heas löögihoos, kuna ees ootavad kvalifikatsioonimängud FIBA Europe Cup sarjas.

Korvpall24 portaal istus Rannulaga maha augusti alguses ehk hetkel, kui EM-finaalturniirini oli jäänud täpselt kuu aega ning koondis oli värskelt kokku tulnud otsustavaks ettevalmistustsükliks. Selleks ajaks oli Kalev/Cramo meeskond aga juba teada andnud, et nende uue hooaja koosseis on komplekteeritud. Rannula käest saime intervjuus teada, et plaan oligi klubis asjad kiirelt ja tempokalt paika saada, et saaks eurosarja kvalifikatsioonimängudeks ühtset löögirusikat voolima hakata.

Intervjuu Rannulaga on kahes osas. Esimeses pooles puudutame Eesti koondise teemasid – alustades sellest, mis seisus tulid mängijad tagasi vahepealselt kolmenädalaselt pausilt, kus eesmärk oli iseseisvalt tööd teha, ning lõpetades sellega, kes hakkab meie meestest MM-valikmängus katma Luka Doncicit ja EM-il Giannis Antetokounmpot. Teises pooles räägime Kalev/Cramo komplekteeritusest ja uurime, mida Rannula arvab Paf Eesti-Läti liiga debütantidest Keilast ja ukrainlaste Prometeyst.

scroll to top