fbpx
Close

INTERVJUU | Indrek Raadik ehk Summer: muusik olla on Eesti tingimustes võib-olla isegi natuke raskem kui sportlane

-Indrek Raadik 2004/05 hooajal | Foto: Basket.ee

Kuigi ta ise ei taha seda tiitlit endale võtta, siis Indrek Raadik alias Summer on kindlasti Eesti muusikamaastikul olnud üks paremaid korvpallureid. 1990-ndate alguses Sindis loodud ja kiirelt ennast fännide südametesse mänginud The Tuberkuloitedi solist jõudis üsna hilises vanuses juhuste kokkulangemisel lõpuks proovima ka meistriliiga taset.

Korvpall24 portaal istus Raadikuga pikemaks intervjuuks maha, et aimu saada, kuidas ta noorena üldse spordi ja korvpalliga sina peale sai ning miks ei tulnud temast muusiku asemel profikorvpallurit. Ühe üllatava faktina selgus, et Raadik oli nooruses ka suurepärase tasemega jalgpallur, kes mängis koos mitmete hilisemate Eesti koondise põhitegijatega ning tuuritas mööda suurt Nõukogude Liitu.

Väga põhjalikus intervjuus võtab Raadik meil piltlikult käest kinni ja juhatab läbi oma korvpallurikarjääri, alates hallitanud nõukogudeaegsetest riietusruumidest, PMKL-i ehk Pärnu meeste korvpalliliiga aegade, esiliiga juhtumiste kuni Kohila meistriliigasatsini välja. Sinna kõrvale räägime ära ka bändi-, jalgpalli-, jalgrattasõidu- ja motokrossijutud.

scroll to top