fbpx
Close

INTERVJUU | Johnny Berhanemeskel: Kalevi meeskond andis mulle võimaluse tegeleda spordialaga, mida armastan

-Johnny Berhanemeskel 2015/16 hooajal Tallinna Kalevis | Foto: Siim Semiskar

Hooajal 2015/16 otse kodulinna Ottawa ülikoolist Tallinna Kalevi korvpallimeeskonda mängima tulnud tagamees Johnny Berhanemeskel on paljudele Eesti korvpallifännidele siiani meeles kui suurepäraste põhioskuste ning heade ründeinstinktidega mängija. Tänavu Ukraina klubis BC Budivelnik mängiv 30-aastane ja 188 cm pikkune kanadalane ilmutas hiljuti eestlastele ennast taas, kui BC Kalev/Cramo kahel korral Budivelniki FIBA Europe Cup sarja raames alistas.

Korduskohtumises Kalevi spordihallis Kalev/Cramo vastu lausa 38 minutit rassinud ning selle ajaga 19 punkti, 4 lauapalli ja 5 resultatiivset söötu kogunud Berhanemeskel andis Korvpall24 portaalile intervjuu, kus palusime pärast Eestist hoo sisse saamist ka Hispaania, Saksamaa, Kreeka ja Prantsusmaa kõrgliigades mänginud tagamängijal meenutada nii Tallinna Kalevi aastat, rääkida oma hilisematest seiklustest Euroopas kui ka selgitada Kanada korvpalli nüansse.

Kuus hooaega tagasi Eesti meistriliigas 29 põhiturniiri mänguga keskmiselt 31,1 minutiga 20,3 punkti, 3,7 lauapalli ja 2,7 korvisöötu kogunud Berhanemeskel kiitis usutluses esmalt Kalev/Cramo tänavust meeskonda ning meenutas, et omal ajal “väikeses Kalevis” mängides oli samuti just Kalev/Cramo siinseks suurimaks pähkliks. Lisaks saime suurepärase ja huvitava sissevaate Kanada korvpalli ning Berhanemeskel viskas õhku ka väikese vihje, et vahepeal on temast siitkandist veel huvi tuntud.

scroll to top