fbpx
Close

INTERVJUU | Juba mullu ühe Eesti klubi radaril olnud Luka Majstorovici Keilaga liitumise üheks põhjuseks olid fännid

-Luka Majstorovic | Foto: Keila Coolbet Facebook

Eelmisel hooajal Keilas klubi debüüthooajal kõige kõrgemas seltskonnas silmapaistvaid mänge teinud 27-aastase horvaadi Matej Radunici koha on tänavu korvi all üle võtnud sama vana serblane Luka Majstorovic. Korvpall24.ee portaal uuris Keila uuelt tsentrilt, missugune on olnud tema tee korvpalli juurde ja kuidas ta tänavuseks hooajaks Eestisse maandus. 

Mullu Bosnia kõrgliigas pallinud 206 cm pikkune Majstorovic sai keskmiselt 25,5 minutiga kirja 12,9 silma, 7 lauapalli ja 1,4 tulemuslikku söötu. Hooajal 2021/22 mängis 27-aastane mängumees Hispaania tugevuselt kolmandas liigas, kus tema arvele jäi 23 minutiga 11,7 punkti, 5,9 lauapalli ja 1,6 korvisöötu.

Küsisime serblaselt, kui vanalt ta korvpalliga alustas ning mis teda selle mängu juures võlus. Samuti vaatasime tagasi tema senisele karjäärile ja eelmistele mängupaikadele. Muuhulgas selgub, et huvi Majstorovici teenete vastu on varem tundnud ka teised Eesti klubid. Lisaks rääkisime Keila leegionäriga sellest, mis on tema eesmärgid korvpallurina ja kui üllatav oli tema jaoks Serbia koondise edu maailmameistrivõistlusel.

scroll to top