fbpx
Close

INTERVJUU | Kalev/Cramo äär Mihkel Kirves enne operatsioonil käimist: olen heas vanuses, et välismaale minek ette võtta

-Mihkel Kirves | Foto: BC Kalev/Cramo Facebook

Pikalt Pärnu Sadama meeskonna ankruks olnud ääremängija Mihkel Kirves tegi möödunud suvel värskendava muudatuse ning on sel peagi haripunkti jõudval hooajal oma väärtuslike oskuste ja kõva võitlejahingega panustamas Eesti esiklubi BC Kalev/Cramo eduloosse. 27-aastase mängumehe poolt täidetav roll on uues koduklubis jäänud Pärnu ajaga võrreldes küll üpris samaks, kuid pealinna satsi ühtlane tegutsemine ja kõrged sihid on Kirvese kasutegurit tublisti järgmisele tasemele kergitamas.

Suvepealinnas veedetud aastate toel välja töötatud stabiilne ja sihikindel minek on voolinud Kirvesest sedasorti mängija, kelle korvialusest jõust ja teotahtest ei ütleks tänasel päeval ära ükski kohaliku liiga meeskonna juhendaja. Klubivahetus ja Kalev/Cramosse enda jaoks tuttava peatreeneri Heiko Rannula käe alla siirdumine saigi aga kahemeetrisel mängumehel ette võetud selle eesmärgiga, et sealsed sooritused aitaksid tal lähiajal oma kõlapinna leida ka kodustest väljunditest väljaspool.

End rahvuskoondisesse kuulumise näol Eesti paremikku mänginud Kirves tõdes Korvpall24.ee portaalile enne põlveoperatsiooil käimist antud intervjuus, et praeguseks kogutud kogemused ja küps vanusenumber võiksid olla heaks alustalaks, mille pealt võõrsil käik ette võtta. Ühtegi otsust ta siiski üleöö ei tee ning suure ääre positsioonil tegutseva Kirvese prioriteediks on aidata esmajoones Kalev/Cramo tiitlivõitudeni. Kaamos karikasarja poolfinaali järel peetud vestluses saigi nii satsi senine minek kui ka näiliselt lihtsalt tulevate võitude taga olevad töötunnid üheskoos läbi analüüsitud. Jututeemat pakkusid ka lühikeseks jäänud eurosari, ühisliiga selge domineerimine ja vigastuse tõttu mängustiili korrigeerimine.

NB! Intervjuu on tehtud enne seda, kui Kirves oli sunnitud põlvevigastuse tõttu operatsioonile minema ning hooaja lõppenuks kuulutama. Kuigi taustsüsteem on oluliselt muutunud, siis otsustasime intervjuu siiski avaldada, kuna uuel hooajal on kõva võitlejana tuntud Kirves kindlasti taas korvpalliväljakutel tagasi.

scroll to top