fbpx
Close

INTERVJUU | Kalev/Cramo tiimikaaslasi heldimusega meenutav Wes Van Beck: mõtlen siiani, kuidas ma Eesti kliimas ellu jäin

-Wes Van Beck | Foto: fiba.basketball

Wes Van Beck mängis end eelmisel hooajal kindlalt fännide südamesse, kui BC Kalev/Cramo jõudis FIBA Europe Cupi sarjas nelja tugevama hulka. Suvel Saksamaa kõrgliigasse liikunud vasakukäeline snaiper jätkab hea emotsiooni toel Euroopas ning soovib mängijana jätkuvalt edasi areneda. 

BC Kalev/Cramo särgis kogus jaanuaris 27. sünnipäeva pidav Van Beck 23 mängu jooksul ligi 21 minutiga 12,9 punkti, 3,9 lauapalli, 2 korvisöötu ja 1,3 vaheltlõiget. Hetkel Saksamaa liigas suisa liidrikohal paikneva Chemnitzi ridades on 193-sentimeetrisel ameeriklasel 10 kohtumisega ette näidata 16,8 punkti, 3,4 lauapalli, 4 korvisöötu ja 1,4 vaheltlõiget. Kaugviskeid on ta seejuures tabanud ligi 50% täpsusega (36/73).

Korvpall24.ee portaalile antud nostalgiahõngulises intervjuus meenutas Van Beck detailselt edukat eurohooaega ja analüüsis peatreener Heiko Rannulat, lisaks saame teada, kes endistest meeskonnakaaslastest ta keset hooaega enda mõisamajja kutsus. Käsitlemist leiab Eesti kliimas ellujäämine, suvel Saksamaale siirdumine ning sealse klubi tutvustus ja tema oodatav roll uues meeskonnas. Lõpetuseks selgub tema ambitsioon mängijana ning millise BC Kalev/Cramo mängija edasisele käekäigule ta kõige enam kaasa elab.

scroll to top