fbpx
Close

INTERVJUU | Naiste meistriliiga üks paremaid punktikütte Ellen Anett Põldmaa: edaspidi ma möödaviskeid ei võta, viskan ainult sisse

-Ellen Anett Põldmaa | Foto: Ott Kattel/Eesti Korvpalliliit

LHV Naiste Korvpalli Meistriliigas osaleb sel hooajal 10 naiskonda ning praegusel hetkel hoiab turniiritabelis kindlat esikohta seni kõik kohtumised võitnud Audentes/Tallinna Ülikool. Naiskonna edusse on võimsa panuse andnud ka intervjuu tegemise hetkel liiga parimaks korvikütiks olnud ja oktoobrikuu väärtuslikemaks mängijaks valitud Ellen Anett Põldmaa. 

Audentes/Tallinna Ülikooli ridades palliv 180 cm pikkune Põldmaa on meistriliigas visanud sel hooajal keskmiselt 29,7 minutiga 15,4 punkti, võtnud 5,9 lauapalli, jaganud 4,4 korvisöötu ja teinud 1,8 vaheltlõiget. Korvpall24.ee portaal rääkis eile (12. detsembril – toim.) 29-aastaseks saanud Põldmaaga värskest naiste meistriliigast ja tema heast hooaja algusest.

Uurisime Põldmaalt, kuidas ta hindab muutust, et senisest esiliigast sai naiste meistriliiga ning mis on võrreldes varasemaga teistmoodi. Samuti rääkisime naiskonna heast hooaja algusest ja selle tugevatest külgedest. Muuhulgas peatusime peatreeneril ja saime teada, milline juhendaja on Põldmaa arvates legendaarne mängija Merike Anderson. Lisaks rääkisime tema enda suurepärasest hooaja algusest, suurimatest konkurentidest ning silmapaistvatest noormängijatest.

scroll to top