fbpx
Close

INTERVJUU | Kaspar Kitsing seiklustest Itaalias: öeldi, et olen nagu 60-aastane harrastaja ja ei tohiks sporti teha

-Kaspar Kitsing | Foto: Siim Semiskar

Eesti noortekoondislane Kaspar Kitsing oli esimese poole tänavusest hooajast korvpallisõprade jaoks täiesti pildilt maas, kui pikalt Itaalias veetnud tagamees üritas endale uut koduklubi leida, aga see erinevatel põhjustel ei õnnestunud. Hooaja esimeses pooles TalTech/Optibetiga koos treeninud 20-aastane ja 198 cm pikkune Kitsing otsustas lõpuks veebruaris tiimiga ka ametlikult liituda ning on tahtmist täis play-off’i mängudeks vormi tõusta.

Korvpall24 portaal rääkis Kitsinguga veebruari teises pooles pärast kodumängu Läti Ülikooliga, kus tagamees tegi oma tolle hetke edukaima esituse, visates 8 punkti, hankides 3 lauapalli ja jagades 2 resultatiivset söötu. Tänase seisuga on Kitsing TalTech/Optibeti eest Eesti-Läti liigas platsil käinud kuues matšis ja tema keskmised näitajad on olnud 16,1 minutit, 4 punkti, 1,3 lauapalli ja üks resultatiivne sööt.

Uurisime Kitsingult intervjuus põhjuste kohta, miks ta kohe hooaja algusfaasis ei olnud valmis TalTechiga lisaks treeningutele ka mänguliselt liituma ning saime vastuseks kuulda üsna uskumatut seikluste jada, mis Eesti noormehel tuli Itaalias järgmist mängupaika otsides läbi teha.

scroll to top