fbpx
Close

Tass ja Kriisa nimetati 10 eurooplasest korvpalluri hulka, keda märtsihullusel kindlasti jälgida!

-Kerr Kriisa | Foto: AP/Scanpix

Käes on märts ehk aeg, mil paljude korvpallisõprade pilgud pöörduvad USA ülikooliliiga NCAA peale, kus hakatakse finaalturniiril selgitama tšempionit. Võistlustules on ka mitmed eestlased, kelle hulgast kahele – Matthias Tassile ja Kerr Kriisale – on õlgadele pandud ka korralikud ootused.

Portaal Basketnews.com kirjutas neljapäeval artikli pealkirjaga “March Madness: 10 most intriguing European players to watch” ehk “Märtsihullus: 10 kõige intrigeerivamat Euroopa mängijat, keda jälgida”, kus toodi välja ja analüüsiti nagu pealkirjast mõista võib kümmet Euroopa noort korvpallurit, kellel tasub algavatel nädalatel silm peal hoida. Meeldiv on tõdeda, et nii meie aja järgi ööl vastu reedet juba oma esimese mängu ära pidanud Tass kui Kriisa on selles listis sees.

Esimesena tutvustatakse Itaalia tulevikumeest Paolo Bancherot (Duke), kes on küll USA-s sündinud ja kasvanud, aga isapoolsete juurte tõttu sai mõned aastad tagasi ka Itaalia passi. 19-aastane Seattle’is sündinud suur äär Banchero saab sel suvel NBA draftis valituks tõenäoliselt kolme esimese valiku hulgas.

scroll to top