fbpx
Close

INTERVJUU | Sindra Kriisa: Kerr ei jaga iluuisutamisest vist üldse matsu ning isa andis ka lõpuks alla

-Sindra ja Kerr Kriisa | Foto: Erakogu

Valmo Kriisa ja Kerr Kriisa on nimed, mida teavad tõenäoliselt kõik Eesti korvpallisõbrad. Korvpall24 otsustas üdini sportlikust Kriisade perekonnast intervjueerida endist iluuisutajat ning praegu Šveitsis samal spordialal treenerina töötavat Sindra Kriisat ning paluda temal iseloomustada isa Valmot ja nooremat venda Kerri ning meenutada nende kohta mõnda huvitavat seika.

Palusime Sindral esmalt meenutada oma lapsepõlve ning saime teada, mis on tema ägedamad mälestused seoses Valmo Kriisa mängimistega nii kodumaal kui ka Hollandi kõrgliigas. Sindra jutust tuli ka hästi välja, mis oli Valmo pika mängijakarjääri saladus ning kui võiduhimulised Kriisade perekonnas tegelikult ollakse.

Kerri kohta uurisime vanemalt õelt, kas see Eesti koondise mängujuhi emotsionaalsus ja teatraalsus, mida tagamees platsil välja näitab, ongi tema loomulik olek ja natuur. Saime ka teada, kuidas väike Kerr Kriisa kunagi Itaalias tänaval kohalike poistega jalkat mängis ning kuidagi ennast ka mägiküla korvpallilaagrisse sebis. Aga kõigest hoolimata meespere, Sindra hinnangul, iluuisutamisest matsu ei jaga.

scroll to top