fbpx
Close

NOSTALGIA NELJAPÄEV | Kotsaril ja Nurgeril külas käinud Toomas Annuk: NCAA põhineb “tugevam jääb ellu” mentaliteedil

-Rauno Nurger ja Toomas Annuk | Foto: Erakogu

Rubriik “Nostalgia neljapäev” toob tänavu veebruaris oma kuuendat tegutsemisaastat alustanud Korvpall24 portaali arhiividest välja meie erinevate perioodide populaarsemad lood ja intervjuud, mida on ka aastaid hiljem põnev uuesti lugeda. Proovime seejuures nostalgitsedes tabada tänase päevaga mingit ühisosa, et meie lugejale ekskursioon minevikku põnevamaks teha.

Kuna viimastel nädalatel oleme Korvpall24 portaali veergudel kajastanud erinevate nurkade alt tänavu meie korvpallurite tegemisi USA üliõpilasliigas NCAA ning korvpallitreener Toomas Annukiga vaatasime ka veidi üldisemalt ülikoolikorvpalli nüanssidesse, siis sel korral taasavaldame “Nostalgia neljapäeva” rubriigis loo, mis ilmus esmakordselt rohkem kui viis aastat tagasi. Värskelt USA-s meie toonastel üliõpilaskorvpalluritel Maik-Kalev Kotsaril ja Rauno Nurgeril külas käinud Toomas Annuk rääkis siis oma muljetest.

Järgnev lugu avaldati Korvpall24 portaalis esmakordselt 23.02.2018.

Rapla Avis Utilitas korvpallimeeskonna abitreener Toomas Annuk käis hiljuti USA-s, South Carolinas külas Maik-Kalev Kotsaril ning kohtus ka Rauno Nurgeriga.

scroll to top