fbpx
Close

“Kuues Viga” #55 (S2E18) | Vaidleme NBA muudatuste üle

Foto: Kuues Viga

Põhihooaja lõpp koidab, kuid meie ja külalisesineja tähelepanu tõmbas play-off’ide eel NBA uus kollektiivleping.

Enne kollektiivlepingu osalist tutvustamist vaagisime ainsat play-off-seeriat, mis tuleb 5. aprilli seisuga kindlasti – Cavaliers-Knicks. Lisaks avaldasime, keda tahame näha Idast ja Läänest nii play-off’is kui play-in turniiril.

Seejärel loetlesime ette mõned avalikkuse ette jõudnud NBA uue kollektiivlepingu punktid. Kas põhihooajasisene turniir on halb mõte? Miks vajab või ei vaja NBA põhihooaeg muutusi? Otto näitas murelikkust kihlvedude maailma ja NBA järjest süveneva põimumise asjus.

Jagasime NBA põhihooaja individuaalsed auhinnad ära, analüüsisime Dallas Mavericksi tänavust krahhi ja ladusime ette ühe pöörase statistilise numbri Nikola Jokici hooajast.

VAATA:

KUULA:

Mis on Kuues Viga?

Korvpall24 ja Optibet toovad teieni Eesti parima NBA podcasti. Kogusime kokku kohalikud NBA eksperdid ja toome kord nädalas Eesti korvpallisõbrale kõige värskemaid ja vahetumaid NBA-muljeid. Saatejuhtideks on Otto Oliver Olgo, Ardo Kalda, Henri Sipra, Erki Saksing ja residentkülaline Sten Padar. Saadet salvestatakse ülimalt uhkes podcastrent.ee stuudios!

scroll to top