fbpx
Close

INTERVJUU | Konkreetsel põhjusel Keilaga liitunud Denis Krestinin: hea turunduse ja juhtimise korral on Eesti-Läti liigal palju kasvuruumi

-Denis Krestinin | Foto: Keila Coolbet Facebook

Keila korvpallimeeskonna ümber lahvatanud skandaal on maha vaibunud ja korvpalliüldsus saab taas keskenduda sellele, mis toimub väljakul. Eelmisel hooajal Eesti-Läti liigas korraliku debüüdi teinud Keila tahaks hea hooga jätkata ning selleks on meeskonda võrreldes eelmise hooajaga täiendatud mitme leegionäriga. Korvpall24.ee uuris ühelt uuelt tulijalt ehk Denis Krestininilt, kuidas jõudis Leedu korvpallur Eestisse mängima ja miks ta otsustas just Keilaga liituda. 

29-aastane leedukas on karjääri jooksul leiba teeninud nii Leedu, Poola, Läti, Kosovo kui ka Ungari liigas ning muuhulgas pallinud ka VTB Ühisliigas. Eelmisel hooajal sai 203 cm pikkune Krestinin Ungaris Ose Lionsi eest mängides 23 minutiga kirja keskmiselt 9 silma ja 5,6 lauapalli. Aasta enne seda kuulus ta Ventspilsi ridadesse ja käis platsil Eesti-Läti liigas. Toona jäi leeduka arvele 21 minutiga 9,1 punkti, 6,4 lauapalli ja 1,1 korvisöötu.

Küsisime hooaja esimestest mängudest vigastuse tõttu eemale jäänud Keila leegionärilt, mismoodi ta korvpalli juurde jõudis ja kas Leedus oli noorel poisil üldse teist varianti. Krestinin rääkis muuhulgas sellest, mis ajal ta taipas, et temast võib saada elukutseline korvpallur ja kuidas on tema karjäär selles valdkonnas seni kulgenud. Lisaks võrdleb leedukas erinevaid liigasid, kus ta on mänginud, avaldab oma lemmikud Eesti mängijad ning toob esile Leedu koondise tema jaoks silmapaistvamad mehed.

scroll to top