fbpx
Close

INTERVJUU | Kregor Hermet hooaja algusest Poolas: tagasi vaadates oleksin kindlasti pidanud enda eest rohkem seisma

-Kregor Hermet | Foto: Marita Brigita Mones/Kalev/Cramo

Tänavuse hooaja alguses pärast kaheksat mängu Poola kõrgliigaklubist Lublin lahkunud ning pärast väikest vaheaega BC Kalev/Cramosse siirdunud Kregor Hermeti jaoks on kogu hooaeg olnud väga keeruline. Eelmise nädala eurosarja kulminatsioon ja Paf Eesti-Läti liiga lõppvaatus olid Hermeti jaoks samuti rasked alla neelata, kuna kalevlaste keerulisel tagasireisil lõi ääremängijal välja põlvetrauma, mis ei lubanud Tallinnas platsile tulla.

Pärast kaotust Tartu Ülikool Maks & Mooritsale palusime kohtumist pikas dressis pingilt vaadanud 25-aastasel ja 205 cm pikkusel Hermetil rääkida, kui raske oli tal Kalev/Cramo keerulist pronksimängu kõrvalt vaadata. Lisaks palusime Hermetil pikemalt analüüsida kogu senist hooaega, mis tema jaoks algas Poola liigas, aga kust ta veel eelmise aastanumbri sees lahkus.

Hermet avas Korvpall24 portaalile antud usutluses, mis tal täpsemalt põlvega Prantsusmaalt tagasi tulles juhtus, kui palju nad vintsutustest tulvil reisil kahel ööl magada said, kas ta senises karjääris on pidanud varem midagi taolist läbi elama, miks Cholet’ tiimile kordusmängus ikkagi vastu ei saadud, miks ta hooaja esimeses pooles Poola kõrgliigast ära tuli, kas Kalev/Cramos on ta nüüdseks ennast taas leidnud ning mida ta järgmiseks välismaa kogemuseks Poolast õppis.

scroll to top