fbpx
Close

INTERVJUU | Vastaste jaoks ebamugav võitleja Triiny Käämer: mängu ajal läheme tülli ka, aga lõpuks lepime ära

-Triiny Käämer | Foto: Siim Semiskar

Naljapäeval ehk 1. aprillil Keilas toimunud naiste I liiga finaalpäev kulges kõige rõõmsamalt Tartu Ülikooli naiskonna jaoks, kes põhiturniiri kuuendalt kohalt tulnuna krooniti lõpuks tšempioniks. Finaalis Audentese Spordiklubi alistamisel mängis võtmerolli 20-aastane Triiny Käämer, kes kogus 19 punkti ja 10 lauapalli.

Läbi hooaja Tartu üheks vedajaks olnud 20-aastane tagamängija sai hooaja keskmistena kirja 10,6 punkti, 6,6 lauapalli, 2,2 resultatiivset söötu ja 2 vaheltlõiget. Korvpall24 palus finaalkohtumises tartlannade kõige väärtuslikumaks mängijaks valitud Käämeri intervjuule, et küsida tema arvamust nii finaali kui ka kogu hooaja kohta.

Saime Käämeri abil jälile, mis oli see võluvits, millega nad suurfavoriidi Audentese lõpuks finaalis siruli panid ning uurisime, kas tartlannad ise uskusid, et nad põhiturniiri kuuendalt kohalt suudavad lõpuks hooajale võiduka punkti panna. Küsisime veel selle kohta, miks vastasmängijad pidevalt kohtunikele kurdavad, et Käämer neile platsil haiget teeb ja tahtsime teada, millised on üldse tema ambitsioonid korvpallis ning mis on tema lemmikmängul ühist tema õpitava ametiga.

scroll to top