VIDEOD | Siim-Sander Vene: mind on igasuguste asjadega ka varem loobitud, aga päris rakette pole saalis lastud

-Siim-Sander Vene (#11) ja Jeruusalemma Hapoel | Foto: fiba.basketball

Siim-Sander Vene kodumeeskond Jeruusalemma Hapoel kaotas FIBA Meistrite liiga veerandfinaalseeria teises kohtumises võõrsil Ateena AEK-le 78:94, kuid tulemusest rohkem leidis kõlapinda kohtumise tribüünidel toimunud kaos. Korvpall24 portaal palus kolmapäeval toimunud sündmusi kommenteerida seal tulipunktis olnud 32-aastasel Eesti koondislasel.

Ateena AEK kõige agressiivsemad fännid korraldasid tribüünidel olukorra, kus areenil lasti ilutulestikurakette, need raketid suunati ühel hetkel Hapoeli fännide suunas, tribüünidel põletati Iisraeli lippu ning välja olid toodud Palestiina lipud. Ühel hetkel tahtsid AEK fännid ka külalismeeskonna poolehoidjate sektorisse tungida, kuid vähemalt selle suutsid korrakaitsjad ära hoida.

“Igasugused paugud käisid seal kogu aeg. Mingi hetk hakkasid raketid ja tõrvikud ka lendama ja siis üritasid AEK fännid meie omadele kallale minna, aga ei saanud ustest läbi või pidas politsei nad kinni. Ma täpselt ei teagi. Aga siis saadi kuskilt kivid või mingid muud asjad ja hakati meie fänne nendega loopima,” meenutas kohtumises 16 minutiga 8 punkti ja 2 lauapalli kirja saanud Siim-Sander Vene Korvpall24 portaali palvel.