fbpx
Close

INTERVJUU | Märt Raam aitab Saku korvpalli kaardile: tuleb oma spordiala eest võidelda!

-Märt Raam | Foto: Siim Semiskar

Varem pikalt ka Rakvere noortekorvpallis tegutsenud Märt Raam on juba aastaid vedanud Saku Korvpalliklubi ning tänavu jõudis mees U14 poistega Eesti meistrivõistlustel neljandale kohale. Tema sõnul on väikeklubidele iga selline finaalturniiri kogemus väga väärtuslik, kuid töö käib, et järjest rohkem ja erinevates vanuseklassides üha kaugemale jõuda.

Tallinna külje all asuvas Sakus on olemas suurepärased treeningvõimalused, kui hiljuti sai valmis ka uus ja ilus spordisaal, kus võimalik ka suurema publikuga korvpallimänge pidada. Kuna Sakus ka laste puudust pole, siis loomulikult käib erinevate spordialade vahel kõva konkurents, kuid see kohalikus koolis ka kehalise kasvatuse õpetajana töötavat Raami ei heiduta.

Korvpall24 portaal tegi Raamiga intervjuu maikuus Jüris toimunud U14 vanuseklassi finaalturniiril, et rääkida rohujuure tasandist ja treenerielust ühe väikese klubi noortetreeneri silmade läbi. Rõõm oli tõdeda, et kuigi probleeme, mida ületada tuleb, on lõputult, siis vähemalt Märt Raam pakatas positiivsusest ja energiast need kõik raskused ette võtta.

scroll to top