INTERVJUU | Martin Paasoja: kui me medalist ei mõtleks, siis poleks üldse mõtet mängida

-Martin Paasoja | Foto: Siim Solman/Rapla Avis Utilitas

Eesti-Läti korvpalliliigas mitmesse tiimi sisse pugenud koroonaviiruse tõttu on Avis Utilitas Rapla korvpallimeeskond saanud viimase veidi rohkem kui paari nädala jooksul pidada vaid kaks kohtumist, mis on üksteisega võrreldes täiesti vastandlikud. Vana aasta lõpus alistati tänu ulmeliselt heale esimesele veerandajale TalTech/Optibet ning eelmisel pühapäeval jäädi kindlalt 66:92 alla BC Kalev/Cramole.

Korvpall24 portaal võttis pärast kohtumist Kaleviga istet Rapla ühe liidri Martin Paasoja kõrval, kes naasis eelmisel hooajal Hispaania esiliigaklubis Real Valladolidis saadud rängast põlvetraumast detsembri alguses ja on kohe andnud Rapla tiimile olulist lisajõudu nii rünnakul kui ka eriti kaitses. Senise viie kohtumisega on Eesti koondislase arvele kogunenud keskmiselt 22 minutit, 8,2 punkti, 1,6 lauapalli ja 2,8 korvisöötu.

Seejuures jäi 29-aastasel Paasojal külmetushaiguse tõttu vahele too varem mainitud kohtumine TalTech/Optibetiga. Kuna avapoolajal kulges Rapla mäng nii hästi, siis oli Paasoja sõnul kodus ekraani vahendusel mõnus oma kaaslastele kaasa elada. Kui see väike haigusesutsakas välja jätta, siis on mängumees ise füüsilises plaanis oma hetkeseisuga rahul, kuna eriti kaugel ei tundu vigastuseelne vorm olevat.