fbpx
Close

Mikk Jurkatamm: telefonikõne Trevisost üllatas mind, ma ei oodanud seda

-Mikk Jurkatamm | Foto: ZUMAPRESS.com/Scanpix

Jaanuari alguses üllatuslikult TalTech/Optibeti meeskonnast otse Itaalia kõrgliigasse siirdunud Mikk Jurkatamm andis oma uue koduklubi Treviso Basketi kodulehele esimese pikema intervjuu ning tutvustas tiimi poolehoidjatele veidi enda tausta ja avaldas, mida on ta peatreener Massimiliano Menettiga enda rollist uues klubis rääkinud.

Treviso klubi kodulehe kinnitusel on 21-aastasel ja 195 cm pikkusel Jurkatammel võimalus oma debüüt teha laupäeval matšis Bologna Virtuse vastu. Teatavasti oli just Virtus see klubi, kelle noortesüsteemi Jurkatamm kunagi 15-aastasena siirdus ja kus ta tegelikult tegi ka väga noore mehena hooajal 2017/18 Itaalia kõrgliigadebüüdi. Tõsi, kirja jäi vaid pool minutit ühes mängus, kuid ajalukku jäi märk siiski maha.

Intervjuu alguses räägibki Jurkatamm üksikasjalikult kogu oma senise karjääri lahti, alustades sellest, kuidas teda märganud Federico Vecchi kutsus ta Bologna Virtuse noortesüsteemi. Bologna noortemeeskonnaga õnnestus Jurkatammel võita Itaalia U16 meistrivõistlused, U20 vanuseklassis kaotati finaalis ja lepiti hõbemedalitega.

scroll to top