INTERVJUU | Pettunud ja tühi Kristjan Kitsing: need olid minu karjääri kõige raskemad neli päeva

-Kristjan Kitsing | Foto: Marita Brigita Mones/Kalev/Cramo

BC Kalev/Cramo jaoks oli lõppenud nädal igas mõttes tänavuse hooaja seni kõige keerulisem. Kesknädalal kaotati Prantsusmaal Europe Cupi poolfinaali kordusmängus Cholet’ meeskonnale 59:81 ning kukuti konkurentsist. Seejärel tuli tiimil Prantsusmaa streikide tõttu ette võtta väga kurnav ja keeruline reis, kui lõpuks põhimõtteliselt otse lennujaamast pidi minema mängima Paf Eesti-Läti liiga poolfinaali Riia VEF-i vastu.

Poolfinaalis VEF-iga kadus Kalev/Cramol jaks teisel poolajal ning 18-punktilise kaotuse järel tuli hakata valmistuma laupäevaseks pronksikohtumiseks Tartu Ülikool Maks & Mooritsaga. Pronksimängus suudeti tartlaste vastu välja tulla suurest kaotusseisust, kuid lõpuminutitel mängu enda kasuks pöörata ei õnnestunud. 27 minutit väljakul rassinud Kristjan Kitsing kordas Korvpall24 portaalile antud intervjuus, et sellised lõpud on loterii.

Viie punkti kõrvale mängu parimana koguni 13 lauapalli kätte saanud Kitsing rääkis usutluses lahti meeskonna kogu nädala tegemised. Alates sellest, mis tema hinnangul nüüd veidi järele mõelnuna Cholet’ vastu Kalevil ikkagi juhtus, et neil võidu peale mängida ei õnnestunud. Lisaks võtsime järjest läbi ka mõlemad Eesti-Läti liiga kohtumised ning Kitsing rääkis nii enda kui meeskonna seisust vigastustega.