fbpx
Close

INTERVJUU | Otsustaval hetkel Tartu põhimängujuhiks kerkinud Oliver Suurorg: rääkisime hotellis asjad selgeks

-Oliver Suurorg | Foto: Siim Semiskar

Laupäeval Tartu Ülikool Maks & Mooritsa Paf Eesti-Läti korvpalliliiga pronksikohtumises BC Kalev/Cramo vastu võidule aidanud 23-aastane ja 194 cm pikkune mängujuht Oliver Suurorg kerkis väga olulisse rolli, kui dirigeeris oma tiimi rünnakuid peaaegu 34 mänguminutit.

Suurorg hoidis ära ka viimastel sekunditel ühe ülimalt olulise Kalev/Cramo rünnaku, kui suutis 1-1 olukorras vastaste tagamängija Oleksandr Kovliariga kenasti kaasa liikuda ning ukrainlase ebamugavas olukorras palli kaotama sundida. Korvpall24 portaalile pärast mängu antud intervjuus sõnas Suurorg, et medalivõit on tartlaste jaoks loomulikult väga magus, kuna tiimil on hetkel vigastuste ja haigustega suuri probleeme.

Rääkisime mängujuhiga ka meestest, kellele aeg-ajalt tuleb meelde tuletada, et pall peab liikuma. Samuti uurisime Suurorult, kas kogu hooaja 218 cm pikkuse Tomaš Pavelkaga mängimine on eestlastest tagamehed õpetanud palli paremini pikkadele söötma. Lõpetuseks küsisime, miks eestikate veerandfinaalis Tartule vastu tulev Keila neile nii raskeks pähkliks on olnud.

scroll to top