fbpx
Close

INTERVJUU | Ran Andre Pehka: korvpall on alati lõbus mäng, isegi Kakumäe rannas mängitav tänavakorvpall

-Ran Andre Pehka | Foto: TalTech Basketball Facebook

Teist hooaega TalTech/Optibeti meeskonnas mängiv Ran Andre Pehka on sel hooajal muutunud TalTechi meeskonna jaoks kindlaks rotatsioonimängijaks. 21-aastane ja 192 cm pikkune mängujuht on uut hooaega alustanud stabiilselt, tuues üheksas mängus keskmiselt 21,1 minutiga 5,9 punkti, 2,9 lauapalli ja 2,2 söötu. Ise pole noor mängumees oma etteastetega rahul, sest võistkond on alustanud hooaega kesiselt, olles kahe võidu ja seitsme kaotusega Eesti-Läti ühisliigas 14. kohal. 

Korvpall24 tegi Pehkaga juttu TalTechi spordihoones pärast Eesti-Läti ühisliiga kaotusmängu Tallinna Kalev/Audentese vastu. Juttu tuli mängimisest isa Rauno Pehka võistkonna vastu ning TalTechi nigelast hooaja algusest ja mõtetest, mida võistkond peaks muutma, et oma tabeliseisu parandama hakata. Puudutame koosseisulisi küsimusi ja uurime tiimikeemia kohta ning saame teada, et kesine hooaja algus pole noorel tagamehel mängulusti ära võtnud. 

Mille poolest erinesid tänane mäng ja siis see, mille mängisite Tallinna Kaleviga Tallinna Karika raames? (TalTech võitis Tallinna Kalevit 78:63, Pehka ise selles hooajaeelses kohtumises ei mänginud – toim.)

scroll to top