INTERVJUU | Ran Andre Pehka TalTechi hooaja lõpust: ma kadusin play-off’is natuke ära

-Ran Andre Pehka | Foto: Siim Semiskar

Juunis teeb ühistreeninguid ja peab kontrollmänge Eesti korvpallikoondise järelkasvumeeskond. Korvpallikodus lihvib oma vormi teiste seas ka 192 cm pikkune mängujuht Ran Andre Pehka, kes seni polnud Eesti meeste koondist ametlikes kohtumistes veel esindanud.

Hiljuti oma 22. sünnipäeva tähistanud Pehka mängis lõppenud hooajal teist aastat TalTech/Optibeti korvpallimeeskonnas, kogudes Eesti-Läti liigas keskmiselt 21,5 minutiga 6 punkti, 4 lauapalli ja 2,8 resultatiivset söötu. Eesti-Läti liiga play-off’ist välja jäänud meeskonna teekond Eesti meistriliigas lõppes samuti loodetust varem, kui veerandfinaalis kaotati mängudega 0-3 Viimsi/Sportlandile.

Igapäevaselt Audentese spordikeskuses trenni rassiv Pehka rääkis Korvpall24.ee portaalile, kuidas ta jäi rahule nii enda kui ka meeskonna hooajaga, kuidas arenemiseks on vaja mänge tugevate vastastega ja kuidas ta sobitab korvpalli ja ülikooliõpinguid. Loomulikult tuli jutuks ka koondise järelkasvumeeskond ja selgus, et teravaid mehi leidub ka koondise taustajõudude hulgas.