fbpx
Close

INTERVJUU | Kasper Suurorg suhtumisest järelkasvukoondises: sa ei taha ju, et mingi vend sulle ära paneks

-Kasper Suurorg | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpallikoondise korvpallikodus on töö juba mõnda aega käinud ning teiste seas on oma oskusi näitamas ja lihvimas igapäevaselt Hispaanias palliv 21-aastane Kasper Suurorg. Korvpall24 uuris 199 cm pikkuselt tagamängijalt, kuidas suvine ettevalmistus korvpallikodus kulgeb, milliste tunnetega eestlane hooajale tagasi vaatab ning milliseks mängijaks noormehe tööandja Badalona Joventut teda on vormimas ja kuidas see seni on õnnestunud.

Lõppenud hooajal treenis eestlane kohati küll koos Hispaania kõrgliigas palliva Badalona hingekirja kuuluvate meestega, aga oma mänguminutid teenis Suurorg Hispaania tugevuselt kolmandas liigas CB Prati nimelises meeskonnas. 25 kohtumises sai eestlasest tagamängija keskmiselt 17 minutiga kirja 5,6 punkti, hankis 1,7 lauapalli ja jagas 2,2 resultatiivset söötu.

Küsisime Suurorult, miks tema korvpallikoduga liitus, mida see mängijatele annab ja kus maal ettevalmistusega ollakse. Muuhulgas rääkis ta, mis mees on USA-s üles kasvanud, kuid Eesti taustaga ja seni laiemale avalikkusele tundmatu 20-aastane Peter Carey. Lisaks peatusime Badalona vägeval teekonnal Hispaania meistriliiga play-off’is, kus kukutati konkurentsist Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste koduklubi Baskonia ning kuidas peaaegu hammustati ka Euroliiga valitsevat meistrit Madridi Reali.

scroll to top