fbpx
Close

INTERVJUU | Rapla mänedžer Jaak Karp hullust hooaja algusest: väga raske on endale meelde tuletada seda suurt pilti

Avatar
-Jaak Karp ja Rapla Avis Utilitas korvpallimeeskond | Foto: Siim Semiskar

Rapla Avis Utilitase korvpallimeeskonna hooaja algus on olnud hullumeelne, kuna tiimi on räsinud järjepanu rasked vigastused ja meeletu ebaõnn komplekteerimisel. Tiimi kapten Sven Kaldre on ühes mängujärgses intervjuus isegi maininud, et välismängijaid on nii palju läbi käinud, et enamiku nimesid ei mäleta ja mõni mees tuuakse kohale, aga ei jõua trennigi, kui juba on ära sõitnud.

Tiimi mänedžer Jaak Karbile tähendab see loomulikult ülimalt pingelist tööd, mis kestab senimaani, kuna eelmisel nädalal selgus, et häid statistilisi numbreid näidanud ameeriklasest tagamees ostetakse Ungari tiimi poolt üle ja tuleb hakata uuesti tagaliini täiendust otsima.

Korvpall24 portaalile neljapäeval toimunud karikamängul BC Kalev/Cramo vastu intervjuu andnud Karp rääkis, mida need viimased kuud on komplekteerimise rindel tema jaoks tähendanud, kuidas toimub sellisel tasemel mängijate üleostmine ning millal naasevad vigastustest tiimi põhilisteks nurgakivideks olema pidanud Saimon Sutt, Martin Paasoja ja Arnolds Helmanis.

Jaak, Sinu hooaeg on alanud ja kestab senini komplekteerimise tähe all. Kui palju oled videoid vaadanud ja agentidega rääkinud?

Päris huvitav oleks enda jaokski kokku lugeda. Õnneks olen mina vaadanud videoid ainult pisikese osa sellest, mida treenerid on vaadanud. Aga nii palju lepinguid viimase piirini ette valmistanud, kus on ainult allkirja panemise vaev – neid on olnud tohutult palju. Kusjuures on ka neid, kus on allkiri all, aga ikkagi pole asja saanud. Agentide ring on meil suuremaks läinud ja ma ei kujuta ette, palju erinevates kanalites sõnumeid ja kõnesid on olnud.

Loe täispikka artiklit SIIT!


Korvpall24 alustas koostööd Geenius Meediaga ning meie portaali uueks aadressiks on korvpall24.geenius.ee. Loe kolimisest täpsemalt SIIT.

scroll to top
Inline
Inline