fbpx
Close

INTERVJUU | Rauno Nurger palkadest Hispaania esiliigas, Kalev/Cramoga liitumise põhjustest ja enda “seisudest” Kotsari ja Tassiga

-Rauno Nurger | Foto: Siim Semiskar

Eesti koondislasel Rauno Nurgeril (29-aastane ja 208 cm) on pikk hooaeg Hispaania esiliigas seljataga ja nüüd rassib koondisega trenni teha. Vastutus on mehel suur, sest pikkade osakonnas on meil puudu nii Maik-Kalev Kotsar kui ka Henri Veesaar. Järgmise klubihooaja pärast Nurger aga muretsema ei pea, mehel on käed juba löödud Eesti meistri BC Kalev/Cramoga.

BC Kalev/Cramos aastatel 2020-22 mänginud Nurger tegi Gipuzkoa tiimi eest mullu Hispaania esiliigas eduka hooaja, kui sai 30 kohtumisega kirja keskmised näitajad 6,8 punkti ja 3,6 lauapalli. Veel on aastatel 2014-18 USA-s Wichita State’i ülikoolis õppinud ja mänginud kogenud tsenter Hispaania esiliigas esindanud Huesca ja Breogani klubisid.

Korvpall24.ee portaal käis Audentese Spordihallis vaatamas koondise trenni, kus Nurger aitas minimatši lõpus oma tiimi võidule. Musta tööd meeldib mehele isuga teha ja vahel viskab väga vajalikud visked sisse. Küsisime pallurilt järgmise hooaja kohta, millised rahad Hispaania esiliigas liiguvad ning tahtsime teada, miks otsustas ta mõnusast kliimast ja hea tasemega liigast Kalev/Cramosse naasta. Lisaks panime Nurgeri ennast võrdlema teiste koondise tsentrite Maik-Kalev Kotsari ja Matthias Tassiga.

scroll to top