fbpx
Close

INTERVJUU | Robert Valgel on plaan olemas, kuidas EM-iks koosseisu saada: midagi uut ma leiutama ei pea

-Robert Valge | Foto: Siim Semiskar

Koduse korvpallimaastiku lõppenud hooajal Eesti meistritiitli võiduga pea peale löönud Pärnu Sadama üheks kandvaks jõuks olnud viskav tagamängija Robert Valge tuli samasuguse positiivse innuga vähese puhkuse pealt koondisesse meie meeskonda MM-valikturniiril abistama ja endale EM-finaalturniiri piletit püüdma.

Korvpall24 portaal tegi Valgega intervjuu vahetult enne MM-valikmängu Saksamaaga, kus Valge pääses nii mängivasse koosseisu kui ka üheksaks minutiks platsile. Avaldame selle usutluse aga nüüd, vahetult enne Eesti koondise otsustava ettevalmistuse algust EM-finaalturniiriks. 25-aastane viskaja sõnastas küsimustele vastates ära need põhipunktid, mida ta tegema peab, et treeneritel oleks teda võimatu Milanosse sõitvast koondisest välja jätta.

Lisaks rääkisime loomulikult ka Pärnu Sadama võidukast hooajast ja uurisime, kas sealt kaasa saadud positiivsed emotsioonid kannavad pärnakaid ka koondise trennides. Küsisime ka Pärnu Sadama ja Eesti koondise taktikaliste erinevuste kohta ning tahtsime teada, kes koondise trennides kõige teravam mees on olnud.

scroll to top