fbpx
Close

INTERVJUU | Sven Kaldre: iga aasta räägitakse, kui kehvad me oleme, aga kuidagi oleme sellest iga kord välja tulnud

-Sven Kaldre | Foto: Siim Semiskar

Rapla Avis Utilitas korvpallimeeskonna hooaeg on olnud üks pidev kannatuste rada, kui hooaega alustati paljude traumade ja puuduliku koosseisuga, seejärel on erinevatel põhjustel välja vahetatud mitmeid välismängijaid ning põhimehi on tabanud üha uued vigastused.

Viimaseks hoobiks oli Raplale aga Tartu Ülikool Maks & Mooritsa suurepärane põhiturniiri lõpp, kui alistati mõlemad Läti tippklubid Riia VEF ja Ventspils, mööduti tabelis Raplast ning napsati Paf Eesti-Läti korvpalliliigas viimane play-off’i koht. Seejuures omavaheliste mängude seis Raplaga on Tartu kasuks vaid +1 punkt ehk enam napimat ja valusamat olukorda on raske välja mõelda.

Korvpall24 portaal rääkis Rapla kapteni Sven Kaldrega laupäeval, 19. märtsil, kui kodusaalis mängiti üle Läti Ülikool ja oldi ikkagi veel liikumas play-off’i kursil. Tänavu mitmete erinevate positsioonide vahel liikunud Kaldre rääkis, et pidevate koosseisuprobleemidega on olnud keeruline toime tulla, aga kõigele vaatamata vääriks Rapla play-off’i kohta.

scroll to top