fbpx
Close

INTERVJUU | Tanel Kurbas Kalev/Cramo karmist graafikust: tuleb võtta järjekorranumber, millal puhata saad

-Tanel Kurbas | Foto: Siim Semiskar

Vahetult enne jõulupühi Paf Eesti-Läti korvpalliliiga mängus Keila KK vastu oma selle hooaja parima esituse teinud 34-aastane vanameister Tanel Kurbas andis pärast 16 punkti ja 11 lauapalliga kaksikduubli tegemist Korvpall24 portaalile intervjuu, kus rääkisime tiimi karmist mängugraafikust ning tema rollist tänavuses Kalevi võistkonnas.

Esmakordselt aastatel 2008-10 Kalev/Cramos mänginud ning nüüd alates 2018. aastast tiimi värve kaitsnud 198 cm pikkune väike äär on koduliigas keskmiselt 17 minutiga kogunud 4,1 punkti, 2,8 lauapalli ja 1,1 resultatiivset söötu ning eriti viimasel ajal, kui raske graafiku tõttu on meeskonnas mitmed mehed vigastuste küüsi langenud, on Kurbase minutid olnud peatreener Heiko Rannula jaoks eriti olulised.

Kahjuks juhtus nii, et Keilas sõnas Kurbas intervjuus, et tal oleks vaja veidi jalgadele puhkust, aga praeguses seisus seda võimalik saada pole. Aga kaks päeva hiljem mängus TalTech/Optibeti vastu vigastas Kurbas veidi enam kui kaheminutilise mängu järel kergelt hüppeliigest ning sai oma soovitud kerge puhkuse. Veel rääkisime tippkorvpallurite reisielamustest, peatreener Heiko Rannulast ning noortest meeskonnakaaslastest.

scroll to top