fbpx
Close

INTERVJUU | Priit Lehismets: kui kutid lennujaamas kotte võtavad, siis vaatad, et kõnnivad nagu 90-aastased

-Priit Lehismets | Foto: Marita Brigitta Mones/BC Kalev/Cramo

Kümmekond päeva tagasi selle hooaja Eesti karikavõitjaks kroonitud BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond on tänu FIBA Europe Cupis näidatud edukale mängule ja vahegruppi pääsule tekitanud endale olukorra, kus enne karikavõistluste lõpplahendust mängiti paralleelselt lausa neljas võistlussarjas. Nüüd, kui karikavõistlused edukalt lõpetati, jääb veel Paf Eesti-Läti liiga, eurosari ning Põhja-Euroopa korvpalliliiga.

Korvpall24 rääkis karikavõistluste finaalturniiril ja teistkordselt ka paar päeva hiljem Keilas toimunud liigamängul meeskonna kauaaegse füsioterapeudi Priit Lehismetsaga, kuna kohati tundus, et tiim mängib üksnes aurude pealt, aga teeb seda kõigele vaatamata hea energia ja agressiivsusega. Uurisime Lehismetsalt, kuidas pidevad reisimised mehi mõjutanud on, kui palju jääb mängude vahepeal üldse aega treenimiseks ning kui palju on meeskonnas ringlemas viirushaigusi.

Tundsime huvi tagamängija Alterique Gilberti vigastuse vastu, mis lubab mehel põhimõtteliselt täisintensiivsusega näiteks mängueelsetel soojendustel kaasa lüüa, aga mängida ta päris pikalt ei saa. Eelmistelt liigamängudelt kõrvale jäänud Hugo Toomi ja Kristjan Kitsingu seisundi kohta tahtsime samuti ülevaate saada. Veel küsisime, kes on Lehismetsa arvates selle hooaja satsi kõige füüsiliselt võimekamad mängumehed ning kes mängumeestest möllab “pooliku puusaga”.

scroll to top