fbpx
Close

Isaiah Briscoe valiti Ühisliiga parimaks noormängijaks

-Isaiah Briscoe | Foto: Siim Semiskar

-Isaiah Briscoe | Foto: Siim Semiskar

Moskvas peetud auhinnagalal hõigati välja tänavuste VTB Ühisliiga erinevate kategooriate parimad. BC Kalev/Cramo meeskonna võõrmängija Isaiah Briscoe nimetati hooaja parimaks noormängijaks.

22-aastase Briscoe keskmised näitajad tänavusel hooajal Ühisliigas olid 22 punkti, 4 resultatiivset söötu ja 1,3 vaheltlõiget.

Tänavuse hooaja kõige väärtuslikumaks mängijaks oli prantslasest tagamees Nando De Colo, kes kogus tänavu põhiturniiril 21 mänguga vaid keskmiselt 23 minutiga 17 punkti, 4,1 korvisöötu ja 1,2 vaheltlõiget.

Ühisliiga skoorikuningaks tõusis Moskva Himki staar Aleksei Šved, kes tõi keskmiselt 22,3 punkti ning tabas kahepunktiviskeid 58,3% ning kolmeseid 30,1%.

Kalev/Cramo pääses pildile ka tänu serblasele Stevan Jelovacile, kes sai hooaja parima soorituse auhinna mängu eest, kus ta 15. veebruaril Kalevi vastu 49 punkti paugutas.

Parima kaitsemängija auhind läks Dmitri Kulaginile (Krasnodari Lokomotiv Kuban), parim vahetusmängija oli Jamar Smith (Kaasani Uniks), parim treener Dimitris Itoudis (Moskva CSKA).

scroll to top