fbpx
Close

Jõuline Rait Tammet jätkab uuel hooajal müramist TalTechi meeskonna korvi all

Avatar
-Rait Tammet | Foto: Siim Semiskar

TalTechi korvpallimeeskond jätkas uue hooaja mängumeeste avaldamist korvialuste positsioonidega, kui tiimis jätkab 23-aastane ja 203 cm pikkune jõuline suur äär/keskmängija Rait Tammet.

Tavapärastest hiljem korvpalli juurde jõudnud Tammeti kohta on Basket.ee portaalis esimene märge hooajast 2014/15, kui ta esindas KK Pärnu U18 võistkonda. Järgmisel hooajal sai ta proovida meeste hulgas, kui kogus II liigas keskmiselt 5 punkti ja 8,5 lauapalli.

Kõrgliigadebüüdi tegi Tammet hooajal 2017/18 Pärnu Sadamas, kui sai kirja esimesed kaheksa kohtumist ja nendes keskmiselt 4,6 minutit. Hooajal 2018/19 astus Tammet sammu tagasi, kui aitas Kadrina Karude meeskonnal tulla II liigas kindlalt meistriks. Ta valitses korvialust keskmiste näitajatega 24,4 minutit, 12,9 punkti ja 10,1 lauapalli.

Karudes hooaja lõpu koos Tammetiga mänginud Gert Kullamäe kutsus eelmisel hooajal TalTechi peatreeneriks siirdudes kaasa ka Tammeti ning noormees sai Paf Eesti-Läti korvpalliliigas kirja 25 kohtumist ja 13,7 minutiga keskmiselt 3 punkti ja 3,4 lauapalli.

scroll to top
Inline
Inline